Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-09 13:00 miało miejsce spotkanie Piast Gliwice vs Górnik Łęczna: wynik 1-0

Piast Gliwice vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-04-09 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Piast Gliwice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wilczek 26' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 59'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 51' Janusz Gol 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznan.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Tom Hateley Sergiy Krykun nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska przynudzają. Warto więc śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.