Mecz między Podbeskidzie i Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-09-22 16:00 na obiekcie Stadion Miejski

Podbeskidzie - Górnik Łęczna 1-1. Dnia 2023-09-22 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się Podbeskidzie i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie a Górnik Łęczna wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Janota 43' 1-0 P. Starzyński 52' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 62'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 60' P. Zyra 81'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Podbeskidzie stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Stal Rzeszów a Górnik Łęczna zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak M. Sitek M. Pawlik niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między graczami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule zakończone żółtą kartką, wyjątkowe bramki oraz asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Podbeskidzie oraz Górnik Łęczna i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.