Dnia 2023-09-18 16:00 na obiekcie Bogdanka Arena odbyło się spotkanie między Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2023-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Bogdanka Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Podliński 33' 1-0 A. Deja 38' 2-0 E. Kryeziu 43' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Klemenz 16' M. Grabowski 82' F. Janaszek 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Bondarenko 35' M. Urynowicz 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Tychy 71.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi ciekawe starcia w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo L. Klemenz M. Bondarenko stale zapewniają wyborowym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się bezlitosne faule, idealne asysty i bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Bogdanka Arena.