Motor Lublin - Górnik Łęczna, wynik meczu 0-1

Motor Lublin - Górnik Łęczna, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-08-19 15:30 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Motor Lublin oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Motor Lublin i Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: E. Kryeziu 90' 0-1

Żółte kartki Motor Lublin: K. Spiewak 78'

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Motor Lublin stawi czoła Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71 natomiast Górnik Łęczna podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi K. Spiewak E. Kryeziu wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się, iż widowiska nas nudzą. Często natrafiamy na nieczyste faule, niezwykłe bramki i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Motor Lublin i Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Arena Lublin.