Mecz Lechia Gdansk vs Górnik Łęczna na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2022-03-19 16:30: 2-0

W dniu 2022-03-19 16:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Górnik Łęczna.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: C. Clemens 45' 1-0 J. Kałuziński L. Zwoliński 77' 2-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Christian Clemens 37' Jarosław Kubicki 40'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 83'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Radomiak Radom.

Coraz częściej kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Christian Clemens Kryspin Szczesniak nader często zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania statyczne. Systematycznie obserwujemy niezwykłe asysty oraz bramki, ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Lechia Gdansk i Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.