Na stadionie Stadion Stal dnia 2023-02-24 17:00 odbyło się spotkanie między Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna: wynik końcowy 1-0

Dnia 2023-02-24 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Resovia Rzeszów a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa spotkania między Resovia Rzeszów a Górnik Łęczna zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: B. Wasiluk 33' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 31' D. Dziwniel 36' H. Sobol 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Arka Gdynia.

Dzisiaj kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak R. Mikulec S. Cisse często serwują wyśmienitym kibicom wiele emocji. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty oraz gole gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między drużynami piłkarskimi są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.