Spotkanie Gornik Zabrze - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 4-2 dnia 2022-05-15 13:00 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla

Dnia 2022-05-15 13:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Gornik Zabrze i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

 

Gole strzelali: Przemysław Banaszak 5' 0-1 Przemysław Banaszak 52' 0-2 Jason Lokilo Robert Dadok 66' 1-2 Lukas Podolski 86' 2-2 Dani Pacheco Krzysztof Kubica 89' 3-2 Lukas Podolski Higinio Marín 90' 4-2 Adrian Dziedzic

Żółte kartki Gornik Zabrze: Przemyslaw Wiśniewski 31' Erik Janža 45' Lukas Podolski 84'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Jason Lokilo 31' Łukasz Szramowski 57' Alejandro Serrano 64'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Gornik Zabrze stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i . Kolejno natomiast Górnik Łęczna z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Przemyslaw Wiśniewski Jason Lokilo nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, brutalne faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to spotkania nudne. To też warto oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Gornik Zabrze oraz Górnik Łęczna i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.