ŁKS Łódź vs Górnik Łęczna, wynik spotkania - 3-2

W dniu 2022-09-05 18:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: Pirulo 9' 1-0 D. Tkacz 10' 1-1 M. Kowalczyk 17' 2-1 D. Tkacz 48' 2-2 Pirulo 89' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 66' M. Kowalczyk 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 87' L. Grzeszczyk 89' M. Biernat 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Dabrowski S. Cisse nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nudne. Obserwujemy brutalne faule, przepiękne gole i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.