Spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Sandecja Nowy Sącz dnia 2022-07-24 13:00: 1-1

Górnik Łęczna kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-1. Dnia 2022-07-24 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 2. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Walski 6' 0-1 K. Turek 8' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: A. Serrano 22' E. Kryeziu 25' J. De Amo 80'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 60' D. Szufryn 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. A. Serrano D. Chmiel często zapewniają wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska nudzą kibica. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Górnik Łęczna oraz Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.