Mecz Legia Warszawa - Górnik Łęczna dnia 2021-09-19 15:30 - końcowy wynik 3-1

W dniu 2021-09-19 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Legia Warszawa a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Legia Warszawa oraz Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: P. Baranowski 11' 1-0 E. Muci 27' 2-0 M. Wieteska B. Spiaczka 45' 2-1 M. Emreli 79' 3-1

Żółte kartki Legia Warszawa:

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 45'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Zlotek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Pogon Szczecin.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak D. Gaska nierzadko zaserwowały fantastycznym fanom wiele wrażeń. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to widowiska usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Legia Warszawa oraz Górnik Łęczna jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.