Na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2023-02-10 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna zakończony wynikiem 3-0

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna, wynik 3-0. W dniu 2023-02-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: T. Boczek 28' 1-0 K. Słaby 38' 2-0 J. Wróbel 70' 3-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Wrobel 49' E. Maissa Fall 83'

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 46' P. Pierzak 52' M. Biernat 53'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole a Górnik Łęczna podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Pogoń Siedlce.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak J. Wrobel E. Kryeziu częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje na faul, książkowe gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.

Sprawdź ten link i dowiedz się więcej o temacie działania biznesu franczyzowego!