Spotkanie Tychy 71 kontra Górnik Łęczna dnia 2023-04-29 13:00 na obiekcie Stadion Miejski - 2-1

Dnia 2023-04-29 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Tychy 71 a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 a Górnik Łęczna zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: K. Szymura 13' 0-1 D. Rumin 32' 1-1 P. Mikita 55' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 90' A. Odyjewski 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 62' D. Gaska 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Tychy 71 stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice natomiast Górnik Łęczna podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak K. Wolkowicz J. De Amo często zapewniły wspaniałym fanom wiele wrażeń. Walki między piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Wielokrotnie natrafiamy na przepiękne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Tychy 71 i Górnik Łęczna oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.