Wisla Krakow - Górnik Łęczna, wynik spotkania: 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow i Górnik Łęczna wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-02-21 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i Górnik Łęczna.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 75'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 27'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Olimpia Grudziądz, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Enis Fazlagić Sergiy Krykun często zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami okazują się nader zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Wisla Krakow i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.