Na obiekcie Stadion Górnik dnia 2023-04-23 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Nieciecza zakończone wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Nieciecza zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Górnik Łęczna a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kozak 13' 1-0 S. Krykun 31' 2-0 D. Dziwniel A. Trubeha 56' 2-1 W. Biedrzycki

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 78' M. Kozak 88' K. Podlinski 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Dombrovskiy 47' N. Tekijaski 52' A. Radwanski 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak D. Dziwniel A. Dombrovskiy wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Obserwujemy nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne asysty oraz gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska statyczne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Nieciecza w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.