Mecz Górnik Łęczna - Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-0

Górnik Łęczna - Radomiak Radom, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Radomiak Radom wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Radomiak Radom.

Gole strzelali: B. Śpiączka 86' 1-0 J. Gol

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Radomiak Radom: Luizão 67'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Nieciecza a Radomiak Radom zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej wielu fanów śledzi ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Luizão systematycznie serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Bardzo często zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, nie często bywa, iż mecze męczą kibica. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Górnik Łęczna i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.