Mecz Górnik Łęczna kontra Lech Poznan, wynik 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-06 19:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: João Amaral 18' 0-1 J. Gol 79' 1-1 S. Krykun

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Lech Poznan: Pedro Rebocho 49'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Garbarnia Kraków.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Pedro Rebocho niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Natrafiamy na wspaniałe asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nudzą. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Łęczna i Lech Poznan i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Górnik.