Na obiekcie Stadion ul. Bukowa miało miejsce spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Górnik Łęczna - wynik końcowy 2-0

GKS Katowice vs Górnik Łęczna 2-0. W dniu 2023-04-15 18:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy GKS Katowice a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: S. Bergier 13' 1-0 S. Bergier 24' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 36' M. Wasielewski 45' B. Jaroszek 65' M. Urynowicz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 45' P. Pierzak 49' E. Kryeziu 52' M. Kozak 62' H. Sobol 82'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu - M. Jenda. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów a Górnik Łęczna z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi niezwykle interesujące starcia w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak D. Dudzinski D. Gaska nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania nudne. Natrafiamy na wyśmienite bramki i asysty, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak GKS Katowice i Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.