Spotkanie między Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów dnia 2022-10-30 17:00 na stadionie Stadion Górnik: wynik 0-2

Górnik Łęczna kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-10-30 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: S. Steblecki 76' 0-1 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 88' 0-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Tkacz 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 41' J. Kuzdra 64' M. Bougaidis 69'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Górnik Łęczna stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Tkacz P. Mucha niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między drużynami są zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze nas męczą. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.