Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Górnik Łęczna zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-10-23 16:00

Dnia 2022-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Górnik Łęczna wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: S. Krykun 4' 0-1 D. Zbozien S. Sobczak 41' 1-1 D. Tkacz 75' 1-2 L. Grzeszczyk M. Maslowski 90' 2-2 W. Szumilas

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 15' S. Sobczak 20' M. Rozwandowicz 26' O. Bykov 28' D. Jonczy 34'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 10' D. Dziwniel 24' V. Lykhovydko 33' E. Kryeziu 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 26'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Piast Gliwice.

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. M. Rozwandowicz M. Biernat niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że zmagania nudzą. Stale trafiamy na ostre sytuacje na faul, wspaniałe asysty oraz bramki gwarantujące smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Ludowy.