Mecz Górnik Łęczna kontra GKS Katowice, wynik 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a GKS Katowice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-09-10 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: D. Gąska 23' 1-0 S. Krykun 34' 2-0 M. Kołodziejski 71' 2-1 M. Roginić 81' 2-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 39'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie a GKS Katowice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak S. Lewkot M. Kolodziejski nader często zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Nieustannie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nie są interesujące. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Górnik Łęczna i GKS Katowice jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Górnik.