Spotkanie Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 3-0

Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa, wynik 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Górnik Łęczna a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: V. Lykhovydko 43' 1-0 E. Kryeziu 59' 2-0 H. Sobol 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 25' D. Niedbala 48' K. Lukoszek 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu to R. Trochimiuk. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak A. Mesjasz nierzadko zapewniły wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne faule, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Górnik Łęczna i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.