Mecz Górnik Łęczna vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-1

Górnik Łęczna vs Resovia Rzeszów wynik meczu 1-1. Dnia 2022-08-06 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Bruno Garcia 45' 0-1 Ł. Szramowski 49' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 82' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 70' D. Morys 90' K. Chuchro 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Oddani fani śledzą starcia ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Biernat D. Kubowicz wielokrotnie zaserwowały swoim entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone bramki i asysty, ostre faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż spotkania przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.