Spotkanie Górnik Łęczna kontra Gornik Zabrze zakończone wynikiem 1-2

Górnik Łęczna kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Gornik Zabrze zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-11-27 11:30 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: J. Gol 7' 1-0 T. Midzierski L. Podolski 11' 1-1 R. Dadok R. Dadok 45' 1-2 B. Nowak

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Tymosiak 68'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Bartosz Nowak 10' Rafał Janicki 15' Lukas Podolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu to Zbigniew Dobrynin, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Tomasz Tymosiak Bartosz Nowak często serwują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, wyśmienite asysty oraz gole zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Górnik.