Spotkanie Ruch Chorzów vs Górnik Łęczna na stadionie Stadion Miejski - wynik 1-1

Ruch Chorzów vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-08-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Ruch Chorzów a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Ruch Chorzów oraz Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: K. Kasolik 20' 1-0 E. Kryeziu 81' 1-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 23' J. Piatek 40' F. Nawrocki 84' R. Szywacz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Turek 68' P. Pierzak 89'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i Arka Gdynia.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak D. Szczepan K. Turek systematycznie gwarantują fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki między drużynami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, książkowe asysty i gole dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Ruch Chorzów oraz Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.