Mecz Wisla Krakow vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 4-0

W ostatnim meczu I Ligi drużyna Wisły Kraków podejmowała Górnika Łęczna na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0 na korzyść Wisły, która kontrolowała przebieg gry przez większość czasu. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

Relacja z meczu Wisła Kraków - Górnik Łęczna

W dniu 10 grudnia 2023 roku na stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się mecz pomiędzy drużynami Wisła Kraków a Górnikiem Łęczna. Spotkanie to otworzyło 18. kolejkę I ligi. Gospodarze od samego początku kontrolowali grę, a ich determinacja zaowocowała czterema trafieniami, doprowadzając do wyniku końcowego 4-0.

W 26. minucie Goku Roman zdobył pierwszego gola, dając prowadzenie Wisle Kraków. W drugiej połowie, w 67. minucie, S. Sobczak podwyższył wynik na 2-0 po asyście P. Gogola. S. Sobczak ponownie znalazł drogę do bramki w 74. minucie, a ostateczny wynik meczu został ustalony w doliczonym czasie gry, kiedy to Goku Roman zdobył swoją drugą bramkę, a asystę zanotował S. Sobczak.

Na boisku nie zabrakło emocji, a sędzia Sebastian Jarzębak musiał kilkukrotnie sięgać po żółte kartki. Dla gospodarzy kartki otrzymali A. Baena Perez oraz K. Duda, natomiast w drużynie gości nie odnotowano żadnych kartek.

Po zakończeniu tego spotkania, Wisła Kraków czeka kolejno na mecze z Polonią Warszawa, Stalą Rzeszów oraz Tychami 71, natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Arką Gdynia, Miedzią Legnica oraz Chrobrym Głogów.

Atmosfera na stadionie Miejskim im. Henryka Reymana była niesamowita, a kibice gospodarzy wspierali swoją drużynę przez całe spotkanie. Mecz dostarczył wielu emocji oraz wspaniałych akcji piłkarskich, a zwycięstwo Wisły Kraków na pewno było powodem do radości dla fanów klubu.