Mecz pomiędzy Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion Górnik dnia 2023-05-21 13:00 - 0-0

Górnik Łęczna - Zaglebie Sosnowiec, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-05-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 44'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Fabry 7'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Wisla Krakow natomiast Zaglebie Sosnowiec z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak M. Pawlik M. Fabry niejednokrotnie zaserwowały swoim stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Stale trafiamy na wspaniałe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.