Mecz SKRA Częstochowa - Górnik Łęczna, wynik 0-1

SKRA Częstochowa - Górnik Łęczna 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-05-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Jonathan de Amo 90' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 41' R. Golebiowski 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Podlinski 40' M. Kozak 51'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu - S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów natomiast Górnik Łęczna podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z zapałem śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze jak S. Szymanski K. Podlinski systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Loretańska.