Spotkanie Górnik Łęczna vs Legia Warszawa zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Górnik

Górnik Łęczna vs Legia Warszawa, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Łęczna a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-03-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Górnik Łęczna a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Rosołek 67' 0-1 M. Johansson

Żółte kartki Górnik Łęczna: Damian Gąska 60' Szymon Drewniak 78'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mattias Johansson 38' Jurgen Çelhaka 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Lechia Gdansk.

Mnóstwo fanów futbolu z zapałem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Damian Gąska Mattias Johansson stale sprawiają wyborowym kibicom wiele emocji. Niesamowite walki między zawodnikami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nudne. Regularnie trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.