Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna, wynik spotkania 1-1

Chrobry Głogów vs Górnik Łęczna, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-27 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wojtyra 49' 1-0 K. Podliński 67' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 19' R. Mandrysz 27'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 68'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to R. Rzucidło. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz . Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak J. Kuzdra S. Lewkot raz za razem zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, brutalne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GOS.