Radomiak Radom vs Górnik Łęczna, wynik meczu: 3-1

Radomiak Radom vs Górnik Łęczna 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom i Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2021-10-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Radomiak Radom oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Angielski 25' 1-0 Filipe Nascimento Maurides 37' 2-0 Leândro Luís Machado 61' 3-0 D. Gąska 82' 3-1 B. Rymaniak

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 58' Bartosz Śpiączka 76'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Sergiy Krykun nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Radomiak Radom i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.