Na obiekcie Stadion Górnik odbył się mecz pomiędzy Górnik Łęczna i Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-4

Dnia 2022-04-02 15:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Górnik Łęczna a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Łęczna i Pogon Szczecin wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: M. Fornalczyk 10' 0-1 K. Grosicki 19' 0-2 P. Parzyszek L. Zahovič 65' 0-3 M. Żurawski 69' 0-4 K. Grosicki

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Midzierski 12' Kryspin Szczesniak 81'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bartkowski 77'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Musial, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa a Pogon Szczecin z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Legia Warszawa.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Tomasz Midzierski Jakub Bartkowski systematycznie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, efektowne asysty i gole, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż mecze przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Górnik Łęczna i Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.