Spotkanie między Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow dnia 2023-06-03 15:30 - końcowy wynik 0-3

Górnik Łęczna kontra Wisla Krakow, wynik 0-3. Dnia 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: M. Żyro 14' 0-1 D. Szot 30' 0-2 M. Młyński 86' 0-3

Żółte kartki Górnik Łęczna: P. Pierzak 58' J. De Amo 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Sapala 45' K. Duda 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu to T. Kwiatkowski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Wisla Krakow z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo P. Pierzak I. Sapala raz za razem serwują wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki między graczami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż mecze nie są warte uwagi. Bardzo często zdarzają się efektowne asysty czy gole, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.