Na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miało miejsce spotkanie Nieciecza kontra Górnik Łęczna: wynik końcowy 2-2

Nieciecza kontra Górnik Łęczna 2-2. Dnia 2022-09-17 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza i Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Górnik Łęczna wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: D. Gąska 33' 0-1 S. Krykun 37' 0-2 T. Poznar 56' 1-2 T. Poznar 72' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Grabowski 37' B. Kukulowicz 68' A. Radwanski 70' B. Farbiszewski 86' W. Biedrzycki 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: V. Lykhovydko 45' E. Kryeziu 62' M. Biernat 73' D. Dziwniel 83'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i SKRA Częstochowa.

Coraz częściej wierni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak M. Grabowski V. Lykhovydko nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na widowiskowe asysty i gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki między graczami bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Nieciecza oraz Górnik Łęczna z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.