Mecz Warta Poznań kontra Górnik Łęczna dnia 2022-02-06 11:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii: końcowy wynik 1-1

Warta Poznań kontra Górnik Łęczna, wynik 1-1. W dniu 2022-02-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Warta Poznań a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu między Warta Poznań i Górnik Łęczna wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 57' 0-1 Jason Lokilo Adrian Lis 90' 1-1 Łukasz Trałka

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Łukasz Trałka 38'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartosz Śpiączka 5' Daniel Dziwniel 23'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Warta Poznań stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Jagiellonia. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Stal Mielec.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Jedrzej Grobelny Bartosz Śpiączka nieraz zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Ustawicznie obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że mecze męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Warta Poznań i Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.