Górnik Łęczna kontra Chojniczanka Chojnice, wynik meczu - 0-0

Górnik Łęczna kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 17' S. Cisse 35' L. Szramowski 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: A. Ryczkowski 65' P. Tuszynski 75' M. Mikolajczyk 84' M. Jakobowski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Górnik Łęczna stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź natomiast Chojniczanka Chojnice z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak D. Dziwniel A. Ryczkowski częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nie są interesujące. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.