Mecz pomiędzy Górnik Łęczna i Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Górnik dnia 2023-03-05 11:40

W dniu 2023-03-05 11:40 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: K. Podlinski 21' 1-0 S. Krykun S. Kobusinski 61' 1-1 D. Szczepan

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 14' P. Baranowski 44' R. Szywacz 81'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Odra Opole natomiast Ruch Chorzów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak D. Szczepan wielokrotnie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nudzą kibica. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty oraz bramki zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Górnik Łęczna oraz Ruch Chorzów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.