Mecz Górnik Łęczna - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Łęczna a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: Jesús Imaz 86' 0-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: Bartłomiej Kalinkowski 49' Jason Lokilo 51' Gérson 61' Kryspin Szczesniak 82'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 10' Oliwier Wojciechowski 72' Michał Nalepa 89'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Jagiellonia z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często kibice z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Bartłomiej Kalinkowski Jesús Imaz nieraz zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się brutalne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Łęczna i Jagiellonia i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.