Odra Opole kontra Górnik Łęczna, wynik meczu - 0-3

W 14. kolejce I Ligi odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Odrą Opole a Górnikiem Łęczna. Spotkanie rozgrywane na stadionie Miejskim było pełne dynamiki i wrażeń dla kibiców. Górnik Łęczna dominował przez całe 90 minut, a wynik na przerwę był już korzystny dla gości, którzy prowadzili 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Górnika Łęczna. . Sędzią głównym spotkania był .

Relacja z meczu pomiędzy Odrą Opole a Górnikiem Łęczna

W niedzielnym starciu na Stadionie Miejskim w ramach 14. kolejki I ligi, Odra Opole przegrała z Górnikiem Łęczna 0-3. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 już na przerwę.

Od pierwszych minut meczu goście prezentowali wysoki poziom gry, co zaowocowało bramką w 12 minucie. Paweł Starzyński otworzył wynik pojedynku po asyście . Niecałe pół godziny później, Tomáš Mikinič podwyższył prowadzenie dla Górnika, również po asyście . Kibice Górnika mieli powody do radości, gdyż chwilę później Egzon Kryeziu ustalił wynik na 0-3, ponownie po asyście .

Mimo starań drużyny gospodarzy, nie udało im się odrobić strat, a goście kontrolowali przebieg gry do ostatniego gwizdka.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Dla Odro Opole ukarani zostali Paweł Zemlo oraz Tomáš Mikinič, natomiast w drużynie przeciwników żółte kartki otrzymali Mikołaj Grabowski, Arkadiusz Deja oraz Jakub Bednarczyk.

Nie było kartek czerwonych dla żadnej z drużyn.

Następne mecze dla Odra Opole to starcia z Wisłą Płock, Polonią Warszawa oraz Zniczem Pruszków. Z kolei Górnik Łęczna zmierzy się z Polonią Warszawa, Stalą Rzeszów oraz Tychami 71.