Spotkanie Chojniczanka Chojnice kontra Górnik Łęczna zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-08-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Górnik Łęczna wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: T. Mikołajczak 29' 1-0 Ł. Grzeszczyk 44' 1-1 M. Cegiełka 88' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 72'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 41' K. Podlinski 47'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu to L. Lewandowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz ŁKS Łódź.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania ligi I Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Bartosiak D. Dziwniel raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać spotkania sportowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chojniczanka Chojnice i Górnik Łęczna w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.