Spotkanie między Raków Częstochowa i Górnik Łęczna dnia 2022-04-24 13:00: 2-1

Raków Częstochowa kontra Górnik Łęczna, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Raków Częstochowa a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym GKS Stadium rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Ivi López 32' 1-0 Tomáš Petrášek 40' 2-0 Jason Lokilo 71' 2-1 Damian Gąska

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 45' Ivi López 78' Marcin Cebula 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 57' Bartłomiej Kalinkowski 65'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin natomiast Górnik Łęczna z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Patryk Kun Szymon Drewniak raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Często natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii bramki i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami bywają nader zagorzałe, rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, GKS Stadium.