Spotkanie Górnik Łęczna vs Chrobry Głogów zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Chrobry Głogów zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Bogdanka Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Górnik Łęczna a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Żyra 35' 1-0 E. Kryeziu 54' 2-0 M. Roginić 56' 3-0 R. Wolsztyński 74' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 45' M. Kozak 50' D. Dziwniel 87'

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Bartlewicz 66'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak J. De Amo S. Bartlewicz niejednokrotnie zagwarantowały własnym wiernym kibicom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Bogdanka Arena.