Na stadionie Stadion Górnik miało miejsce spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Lechia Gdansk - 0-4

Górnik Łęczna vs Lechia Gdansk, wynik 0-4.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna i Lechia Gdansk wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Dnia 2021-09-24 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Górnik Łęczna i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: L. Zwolinski 41' 0-1 M. Gajos F. Paixao 44' 0-2 Conrado K. Sezonienko 56' 0-3 F. Paixao F. Paixao 72' 0-4

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Wedrychowski 30' J. Gol 33' J. Gol 35'

Żółte kartki Lechia Gdansk: M. Nalepa 53' K. Sezonienko 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: J. Gol 35'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Górnik Łęczna stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice natomiast Lechia Gdansk z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze.

Dzisiaj kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak M. Wedrychowski M. Nalepa częstokroć zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nie są interesujące. Nieustannie obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule dodające wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Łęczna i Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.