Spotkanie Górnik Łęczna vs Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-2

Górnik Łęczna vs Arka Gdynia, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna i Arka Gdynia zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Górnik Łęczna a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Biernat 16' 1-0 Omran Haydary 37' 1-1 K. Czubak 78' 1-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 71'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania to P. Pskit. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Arka Gdynia a Arka Gdynia zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Górnik Łęczna.

Oddani kibice futbolu śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak M. Biernat częstokroć zaserwowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zajadłe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Regularnie zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.