Dnia 2022-04-20 16:00 na obiekcie INEA Stadion odbyło się spotkanie między Lech Poznan oraz Górnik Łęczna zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2022-04-20 16:00 na stadionie INEA Stadion odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Lech Poznan a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: João Amaral 4' 1-0 Joel Pereira J. Karlström 26' 2-0 M. Ishak M. Ishak 44' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 32' Jesper Karlström 68' Michał Skóraś 77'

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Adriel D'Avila Ba Loua nieustannie zapewniają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, bezwzględne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania między zawodnikami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to zmagania drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lech Poznan i Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak INEA Stadion.