Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Jagiellonia - Górnik Łęczna zakończony wynikiem 1-2

Jagiellonia - Górnik Łęczna, wynik końcowy 1-2. W dniu 2021-12-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Jagiellonia a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia oraz Górnik Łęczna wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: D. Gąska 1' 0-1 J. Eyenga-Lokilo D. Gąska 29' 0-2 Izrael Puerto 81' 1-2 M. Pospíšil

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - S. Krasny. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Jagiellonia zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Nieciecza natomiast Górnik Łęczna podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Błażej Augustyn Szymon Drewniak niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Stale trafiamy na wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Jagiellonia oraz Górnik Łęczna oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.